Jokić brutalno zakucao i izazvao ovacije sa tribina

Već u prvoj četvrtini Denver je završio posao protiv Hjustona, a u prvom poluvremenu srpski košarkaš Nikola Jokić napravio potez za koji se znalo da će biti potez utakmice.

Bila je sredina drugog perioda, Jokić se zaletio ka košu, dobio loptu od Majkla Porter Džuniora i zakucao preko Alperena Šenguna. Turčin nije uspeo da zaustavi srpskog centra, ni u ovom napadu, a ni generalno pošto je Nikola Jokić utakmicu završio sa 32 poena.

U najavi meča Denvera i Hjustona je upravo montaža Jokića i Šenguna “SSS” društvene mreže. Ekspresno je postao popularan snimak kako Turčin “oponaša” čuvene poteze srpskog košarkaša, mnogi su ga čak nazvali i “malim Jokićem”.

Denver na drugom mjestu Zapada ima skor 13-6. U sljedećem meču gostuje Finiks Sansima.