Poraz od Mitrovića: Ronaldo plakao kao nikada u karijeri

Fudbaler Al-Nasra Kristijano Ronaldo bio je potpuno slomljen posle poraza u finalu Kupa Saudijske Arabije

Al-Hilal je u finalu slavio posle penala, pošto je za 120 minuta fudbala bilo nerešeno 1:1.

Aktuelni šampion Saudijske Arabije je poveo u sedmom minutu, golom Aleksandra Mitrovića na asistenciju Malkoma.

Mitrović je glavom pogodio metu, da bi se posle dva crvena kartona u Al-Hilalu i jednog u Al-Nasru, otišlo u produžetke i potom pristupilo izvođenju penala.

I Ronaldo i Mitrović su bili precizni u svojim pokušajima, ali su igrači Al-Nasra imali tri promašaja, momci iz Al-Hilala dva i to je presudilo.

Kristijano se posle poraza srušio na zemlju i počeo da plače, pošto je kao najbolji strelac ostao praznih šaka.

Da sve po njega bude još više razočaravajuće, mogao je da pogodi gol za Puškaša kada je izveo makazice na 0:1 i pogodio stativu.

Ovako je Al-Nasr uspeo da izjednači u 88. minutu pogotkom Ajmana Jahije, samo što je sreća u penalima bila na strani aktuelnog šampiona Saudijske Arabije.

(Nova.rs) Foto: Twitter