Ovo se ne viđa svaki dan: Zlatibor protiv Banjalučana igrao sa 6 igrača na terenu, a to niko nije uspio primjetiti

Košarkaši Borca iz Banjaluke savladali su poslije produžetaka u gostima ekipu Zlatibora, u okviru drugog kola ABA 2 lige.

Nakon regularnih 40 minuta, rezultat je bio 81:81, a meč je obilježila jedna zaista nesvakidašnja situacija.

Naime, na nešto više od dva minuta do kraja prve dionice, Zlatibor je bio na terenu sa šest, umjesto sa pet košarkaša.

Tu situaciju pogledajte na 35. sekundi snimka:

Najčudnije od svega jeste, što su oni sa šestoricom odigrali po napad i odbranu, a uz to i poentirali, a da niko nije primijetio.

Tek nakon gotovo minut igre, domaći su vratili jednog od košarkaša na klupu, svjesni svoje greške.