
Obrenovčani opštinare gađali jajima: “Marš, bre, sramoto grada” (VIDEO)
Veliki broj građana Obrenovca okupio se i ovog jutra ispred zgrade Opštine, kako bi sačekali zaposlene i, kao i prethodnih dana, gađali ih jajima, ogorčeni što su neki od „opštinara“ bili u Pionirskom parku u Beogradu.
To se i desilo. Ogorčeni Obrenovčani gađali su zaposlene koji su ulazili na vrata, a najgore je prošao Dragan Blažić, pomoćnik predsjednika Opštine zadužen za društvene djelatnosti i obrzaovanje. Građani su uzvikivali: „Napolje, lopovi!“, a samom Đokiću „Marš bre, sramoto grada!“
Građani Obrenovca izašli su ponovo jutros ispred zgrade Opštine, nakon što su pripadnici obrenovačke vlasti u subotu za vrijeme velikog protesta u Beogradu, snimljeni u Pionirskom parku, gdje su se okupljali navodni studenti koji žele da uče“, prenosi Nova.
Obrenovčani su jajima gađali zgradu Opštine, a sve vrijeme zaposleni su ulazili u zgradu, užurbano hodajući, dok su neki i potrčali, kako ne bi dobili „jaje u glavu“.
Uspjeli su da „uhvate“ Dragana Blažića, pomoćnika predsjednika Opštine zadužen za društvene delatnosti i obrzaovanje.
On je bio prekriven jajima, a građani su mi uzvikivali da treba da se srami i da da ostavku.