Dominacija Srbina u Ligi šampiona: Golčina Mitrovića „makazicama“ za het-trik! /VIDEO/

Aleksandar Mitrović nastavio je da blista u dresu Al-Hilala, pošto je u pobjedi njegovog tima protiv Mumbaja 6:0 (1:0) u trećem kolu grupne faze Lige šampiona postigao het-trik. U listu strijelaca upisao se i Sergej Milinković-Savić.

Reprezentacija Srbije, domaće prvenstvo, a sada i azijska Liga šampiona i to kakvo veče – het-trik za Mitrogola!

Sada je postigao 11 golova na 13 utakmica za Al-Hilal u svim takmičenjima i ovo mu je šesti gol na posljednje tri utakmice za Srbiju i tim iz Saudijske Arabije.

Prvi gol postigao je u petom minutu. Na dodavanje Al Burjaka, lako je iz peterca smjestio loptu u mrežu, pošto je bio neometan.

Prednost je duplirao u 67. minutu, kada mu je opet asistirao Al Burjak.

Bio je to glavom, u svom stilu, na perfektan centaršut Al Burjaka.

Sergej Milinković-Savić postigao je gol za 3:0 u 75. minutu, da bi onda uslijedio spektakularan pogodak Mitrovića.

Dobio je sjajnu loptu i sa osam metara makazicama zakucao loptu u mrežu!