Utakmica o kojoj će se pričati: Evroliga morala da se oglasi zbog meča Crvene zvezde i Barselone

Odigrali su Crvena zvezda i Barselona spektakularan meč u okviru 4. kola Evrolige, bila je to igra nerava tokom svih 40 minuta, a na kraju smo nakon produžetka dobili pobjednika.

Vodila je Zvezda u finišu sa 82:81, Kevin Panter je zatim pogodio trojku za 82:84 prcije nego što je Jago Mateus poslcije tajm-auta izjednačio rezultat 84:84.

Do kraja je ostalo 4.7 sekundi do kraja, Panter nije bio precizan, ali jeste na ulasku u posljednji minut produžetka za 96:93 – u korist Barse koja je u tim trenucima vezala dvije trojke.

Negdje u tim trenucima se oglasila i Evroliga, koja je na svojim društvenim mrežama jasno poručila šta se dešavalo u Areni: “Ova utakmica je luda!”

U međuvremenu, Zvezda je smanjila rezultat na 94:96, imala i skok u napadu, ali je Bolomboj loše vratio loptu koju je Panter ubacio u koš za konačnih 98:94.