Robert de Niro o Trampu: Sklonite idiota!

Robert de Niro o Trampu: Sklonite idiota!

 Robert De Niro dospeo je u centar pažnje nakon što je tokom nedavnog intervjua uputio oštru kritiku Donaldu Trampu, nazvavši ga „idiotom“ i upozorivši: „moramo da ga se rešimo… uništiće zemlju.“

Ove izjave usledile su tokom emotivnog gostovanja u kojem je De Niro govorio o svojim zabrinutostima u vezi sa pravcem u kojem se kreću Sjedinjene Američke Države i uticajem Trampovog liderstva.

Komentari su brzo postali viralni i ponovo rasplamsali dugogodišnji sukob između glumca i Trampa. Bivši predsednik je ubrzo javno odgovorio, kritikovao De Nira i dodatno zaoštrio verbalni sukob.

Ova razmena oslikava širu političku podelu u SAD, gde glasovi poznatih ličnosti i dalje imaju vidljivu ulogu u oblikovanju javne debate.

Izvori: The Daily Beast, The Guardian

CATEGORIES
Share This