Remi Partizana u Belgiji

Za razliku od prošle utakmice u Beogradu večeras je Partizan na terenu djelovao mnogo bolje, prije svega konkretnije i opasnije po gol Sinana Bolata.

U prvom poluvremenu dobre prilike nisu iskoristili Menig i Pantić. Ipak najveću je propustio Natko koji je iz slobodnog udarca pogodio stativu. Lopta se odbila u peterac, gdje se nije snašao Miljković koji je mogao da je ubaci u praznu mrežu.

Imali su i domaći dobrih prilika u prvom dijelu meča, ali je mladi golman Popović opet bio čvrst, siguran i pouzdan.

Drugo poluvrijeme Partizan je počeo još bolje. Nakon jednog odličnog prodora Rikarda Jojić iz dva pokušaja nije uspio da pogodi.

U 65. minutu lopta dolazi do Uroševića koji se ubacio u napad, zalomio ka sredini i fenomenalnim udarcem zatresao mrežu belgijske ekipe.

Od tada su domaći igrači krenuli odlučnije ka golu Beograđana. Priprijetili su u par navrata, ali Popović je opet bio odličan.

Ipak u 80. minutu i on je bio nemoćan. Odlična akcija domaće ekipe i mora se priznati loša reakcija cijele odbrane Partizana. Tisudali je pogodio za 1:1.

Do kraja meča bilo je prilika na obje strane, ali je rezultat ostao 1:1.

Ostaje žal, jer je Partizan je propustio priliku da zauzme prvo mjesto u svojoj grupi.