“Mitrogol” je čudo: Het-trik i asistencija za poluvrijeme!

Reprezentativac Srbije Aleksandar Mitrović nastavlja sa sjajnim partijama u dresu Fulama.

Bivši napadač Partizana je centralna figura susreta 27. kola sa ekipom Bristol sitija. Srpski reprezentativac je odigrao nevjerovatnih 45 minuta, postigao je het-trik i upisao asistenciju! Ekipa sa “Krejven kotidža” je tako na poluvrijeme otišla sa prednošću od velikih 5:2.

Aleksandar je mrežu gostiju zatresao u 21. minutu za 1:1, da bi potom deset minuta kasnije asistirao Neskensu Kabanu za 2:2.

Finiš poluvremena je potpuno bio u znaku Mitrogola – mrežu Bristol sitija ponovo je zatresao u 41. minutu, a potom i u prvom minutu nadoknade, oba puta na asistenciju Toma Karnija.

Bio je to Mitrovićev 27. ligaški gol na 24 utakmice.

Uz sve to, uspio je da postigne het-trik tri puta u posljednjih 15 mečeva, protiv Svonsija, Vest Bromvič Albiona i sada Bristiol sitija.